Zoekt u een: Inslagloep, steelloep, loep met verlichting, hoofdloep, microscoop, binoculair, vergrootglas, digitale microscoop, stereomicroscoop of iets anders...? In 9 van de 10 keer kunt u waarschijnlijk slagen bij MTN-Giethoorn. Kijk hier op de site naar een passende oplossing of kom in onze showroom/winkel ons assortiment bekijken.
Binoculair met standaard 20X vergroting Model AP-1 geen verlichting nu geen € 119,00 maar € 59,00! Model AP-2 verlichting van boven nu geen € 149,00 maar € 99,00!
Een hardhout mix van diverse vormen voor het vullen van de polijsttrommel met edelstenen. Deze mix zorgt voor het juiste volume en tevens werkt het als een buffer tussen de kwetsbare stenen. Voor het mooiste polijstresultaat.
Ceruleïet is een koper aluminium fosfaatmineraal met de chemische formule CuAl6(PO4)4(OH)8·4H2O. Het bevat koper (Cu), aluminium (Al), fosfor (P), zuurstof (O) en waterstof (H) in zijn samenstelling.
Hoogwaardige kunsthars gebonden diamantslijp gereedschap. Voor carven, snijwerk te verfraaien, graveren of speciale vormen in edelsteen te vervaardigen.